PROPTA (IFBB PRO) DENKLİK BELGELERİ

PROPTA DENKLİK NEDİR ?

 

Propta  IFBB PRO ‘nun resmi  Antrenör yetiştirme okuludur.  Bu hususla ilgili resmi açıklamalar IFBB PRO nun resmi internet sitesinde yayınlanmaktadır.

Link : http://www.ifbbpro.com/ifbbpro-products/ifbb-pro-education/

GFHC ACADEMY PROPTA nın Tüm Türk  Cumhuriyetleri  resmi temsilcisidir. Bu hususla ilgili resmi açıklamalar PROPTA nın resmi internet sitesinde yayınlanmaktadır.

Link : http://personaltrainerscertification.com/turkey-propta/

 

Tüm Bağımsız Türk Cumhuriyetlerinden ,  GFHC ACADEMY  kursiyerleri  GFHC ACADEMY SERTİFİKA veya DİPLOMALARINA  sadece 180 USD PROPTA harcı karşılığında Dünya’da 185 ülkede geçerli resmi  denklik belgesi alabilirler. Söz konusu belgelerin tamamı  Amerikan  Eğitim  Bakanlığı akreditasyonuna sahip olup, USA da 1300 USD bedel karşılığı  verilmektedir. GFHC ACADEMY sahip olduğu münhasır uluslararası anlaşmalar gereği  aynı belgeyi (USA dan gelmektedir) kursiyerlerine ID kart  ile birlikte sadece 180 USD ye sunabilmektedir. Dünya’ da bu hak sadece GFHC ACADEMY’ye verilmiştir.

GFHC ACADEMY kurucusu Volkan Yiğit IFBB & IFBB PRO ile 2007 yılından bu tarafa faal ilişkiler kurmuş olup hem IFBB nin hem de IFBB PRO nun İngilizce programlarını bitiren ilk Türk olarak kayda geçmiş ülkemizin ilk IFBB Master Coach ünvanını almış kişisidir.