NEDEN ONLİNE EĞİTİM ?

NEDEN ONLİNE EĞİTİM ?

Günümüz dünyasında en önemli soyut kavram zamandır. Zamanın bu kadar değerli olması, eğitim için belirli bir zamanda belirli bir mekanda bulunulması zorunluluğu düşünüldüğünde, çalışma ve sosyal hayata ayrılan zamanın daralması anlamına gelir. Bu farkındalıkla hareket eden GFHC ACADEMY sizlere evinizde veya işyerinizde günlük aktivitelerinizden uzak kalmadan, eğitim alabilme olanağı sunmaktadır.

 

Fitness merkezinizde, işinizi takip edebiliyorken, mesleki gelişiminiz için ofisinizde eğitim alabiliyor olmanın rahatlığı tartışılamaz. Üstelik eğitimlerinize 7/24 kaldığınız yerden devam edebilme olanağı da sunabilen online eğitimler, maliyet açısından da tüketiciler için tercih edilir hale gelmiştir.

 

Dünyanın önde gelen hizmet sektörü ve turizm şirketleri de bu farkındalıkla online eğitim sektörüne yatırım yapmaya başlamışlardır. Çalışanlarının mesleki gelişimlerini arttırabilmek ve bunu sağlarken iş kaybına yol açmayı önlemek amaçlarına hizmet edebilen online eğitim kurgusu, Amerika ve Avrupa’nın öncü üniversitelerinin de çalışan kesim için tercih ettiği yeni ve çağdaş bir eğitim formudur.