SİZDEN GELENLER

ANTR. METE YILDIZ 

Vet.HekiM 

PROF.ADVANCED PT & SUPPLEMENTIST

2014 te girdiğim 2.yarışmamda Klasik Vücut Geliştirme kendi yaş grubumda, Türkiye Şampiyonluğum var. Bugüne kadar da, mesleki bilgilerimin bir parçası olarak sahip olduğum Fizyoloji, Biyokimya, Anatomi gibi bilimsel konulardaki yetkinliğime güvenerek kendimden emin bir şekilde üyelerimi yetiştiriyordum. 2016 Haziran ayında  IFBB PRO-PROPTA  eğitimlerine katılarak PT.lik işimi CPT olarak yapmaya karar verdim. İsabetli bir karar verdiğimi kurs bitiminde anladım. Sertifikalı bir Personal Trainer’ ın sahip olduğu bilimsel birikimlerini, spor salonuna nasıl taşıyabileceği , pratiğe nasıl döküleceği konusunda farkındalık oluşturdu. Her şeyin maddiyata döküldüğü günümüzde, her yerde PT olduğunu iddia eden sporcular var..  Ama CPT ile PT arasındaki fark kesinlikle kendini gösteriyor. Eğitimleri almamda bana yardımcı olan Sayın Volkan YİĞİT hocama ve bu Uluslarası geçerli sertifikaları edinme ayrıcalığını sunan GFHC Academy’e teşekkür ederim.


 

ANTR. SERCAN SIVIRCAN

Emek, azim, yorgunluk, yenilgi, deneyim, tekrar, başarı ama her şeyden önce EĞİTİM ve bunu hakkı ile veren tek kurum GFHC Academy.Bu ailenin içinde yer almak ve özellikle spora daha farklı bir pencereden bakmamı sağlayan Volkan YİĞİT  hocama sonsuz teşekkürler..


 

ANTR.ÖMER SERTAN YAVUZ
PERSONAL COACH & SUPPLEMENTIST

Geçmişten günümüze geldiğimiz bugün onca bilgi, deneyim birbirine girmiş karman çorman hale gelmiş. Neyin tam doğru olduğu belli değil! İnternet ortamında, dergilerde, gazetelerde birçok bilgi, kaynak var. Ama hep bölük pörçük. Vitaminin faydaları için gazete küpürü sakla, hareketler için ismini hatırlarsanız X web sitesine gir, gerekli bilgiler için tozlu raflardan kitapları araştır incele vs.. Bu gibi durumlar karşısında "sonra bakarım, daha sonra daha sonra.." diyerek bu spor için gerekli bilgilere ulaşamamaktayız.
İnternet ortamında çoğu doğru bilgi olmasına karşı yanlış bilgilerle de dolu; "X böyle dedi, Y şunu yaptı bende yapayım, Z hangi hareketleri yapıyorsa bende aynılarını yapıp onun gibi olayım!" gibi bir sürü yanlış düşünceler ve bilgiler içerisindeyken; bilgilerimin uluslararası kaynaklı ve bu mesleğin resmi okulu olan IFBB PRO – PROPTA onaylı eğitimlerini bizlere sunan GFHC ACADEMY ve hocamız VOLKAN YİĞİT ile telefon aracılığıyla olsa da tanışma imkanı bulabildim.
IFBB PRO – PROPTA onaylı olan bu eğitimleri; belirli aralıklarla tümünü ve sertifikalarını aldım. Çünkü ikinci bir kez sorgulamak araştırmak istemiyordum. Net, kesin bilgiler gerekliydi. En doğru bilgiye ulaşmıştım ve bilgimi derslerimde üyelerime aktarırken; altı net çizilmiş/imzalanmış onaylı bilgiler ışığında aktarıyordum. Meslektaşlarım ve üyelerim tarafından yanlış bilinen bilgileri de bu edindiğim bilgiler çerçevesinde düzeltiyordum.
En doğru bilgiyi, en yetkili kurumla işbirliği içerisinde olup bizlere sunan GFHC ACADEMY kurumuna çok teşekkür ediyorum.


 

 

ANTR.ÖNDER AKGÜN EMK.SAT KOMANDO
IFBB MASTER COACH & SUPPLEMENTIST

Gözümü Fitness sektöründe açtığım ilk yıllarımda tanıştığım sevgili Volkan Yiğit sayesinde geldiğim bugünkü yeri bilgi, deneyim tecrübe ortamında benimle paylaşan bu spor için gerekli bilgiye ulaşmakta her daim yanımızda olan uluslararası kaynaklı ve bu mesleğin resmi okulu olan IFBB PRO – PROPTA onaylı eğitimleri bizlere sunan GFHC ACADEMY e teşekkür ediyorum VOLKAN YİĞİT ile şahsen tanışma imkanı bulduğum içinde kendimi şanslı hissediyorum IFBB PRO – PROPTA onaylı olan bu eğitimleri hepsini aldım.En doğru bilgiye ulaşmamızı sağlarken en yetkili kurumla işbirliği içerisinde olup bizlere bunu egosuz büyük karlar gözetmeksizin sunan Volkana GFHC ACADEMY kurumuna tekrar teşekkürler.


 

ANTR. AYDIN ASLAN
IFBB MASTER COACH & SUPPLEMENTIST

Birçok ögrencimi ve arkadasimı meslek sahibi eden GFHC ACADEMY tam olarak bizlere hizmet eden bir kuruluş ve Volkan hocamiz da iyi bir egitmen iyi bir dost iyi bir coachdur. Ben Aydin Aslan 23 yillik fitness tranier ve yesilkoy GYM in sahibi yarismaci ve supplementist.


 

ANTR. ŞENAY GÜNAY
PROF.ADVANCED PT & SUPPLEMENTIST

2014 Eylul Ayinda Vucut Gelistirme Federasyonunun Duzenledigi Yarisma Sonrasi , Turkiye Vgf Duzenledigi  Antrenorluk  Belgesini  Aldim, Sonra  Sayin Volkan Yiğit beyin tanitimiyla IFBB PRO – PROPTA onayli Sertifikalarin ve Diplomalarin hepsini aldim. Aldigim bu egitimlerle bana kattigi bilgilerden ve farkliliklardan dolayi Dolayi Volkan beye ve GFHC ACADEMY kurumuna tesekkür ediyorum.  Saygilarimla.


 

DR.DENİZ ERDAĞ
PROF.ADVANCED PT & SUPPLEMENTIST

GFHC eğitimleri Dünya standartlarında, kurslarda ya da seminerlerde öğrenemeyeceğiniz bilgileri aktaran, sadece vücut geliştirme ve fitnes alanında değil beslenme, supplement ve işletmecilik eğitimleri ile bugüne kadar katıldığım programlar içerisinde gönül rahatlığı ile en iyisi diyebileceğim bir organizasyon. IFBB denklikleri ve Amerika bağlantıları konusunda şüphe duymadan katılabileceğiniz şüphe duyanların da rahatlıkla Amerika ve IFBB linklerinde PROPTA ve Master Trainer Volkan Yiğit adını bulabilecekleri bir kurs programıdır.


 

ANTR. UĞUR UĞURAL
PROF.ADVANCED PT &SUPPLEMENTIST (Nutrition and Diet Therapy for Personal Trainers)
SABAH GAZETESİ YAZARI Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

4 gr'lık hipotalamus'da 25 milyon cilt kapasite? 26 milyar beyin hücresi, 650 adet kas, 206 adet kemik ve bu orkestranın şefi hormonlar. Yüzlerce eğitim kurumu, milyonlarca fitness koçu, yaşam koçu ve beslenme uzmanı…? Önceliklerini belirleyen ve mesleğine saygı duyan insanın yapması gereken şey ‘yaşam boyu eğitim’ yolunda ilerlemektir. Ancak bu yolda ilerleyen insan; önce kendine sonrada insanlığa, hergün daha da kirlenen bilgi karmaşasında bilimsel çözümler sunabilir.

Neden…? Çünkü omuzlarımızda büyük bir yük ve sorumluluk var. Bu yükün adı ‘İNSAN’.

Bu yolda hiç ummayacağınız anlık reaksiyonlarla - insanlara hizmet sunmak isterken, sırf biliyorum diye bildiğinizi zannetmeniz ve gözden kaçan küçük ama etkisi çok büyük kritik hatalar, yaşamınızı birkaç saniyede karartabilir. Masumiyetinizi ise hiçbir sosyal ve hukuksal mecrada savunamazsınız. Örneklerini sıkca gazetelerden okuyorsunuz zaten.

20 yıldır beslenme bilimi ve fitness ile içiçe yaşayan, kendini hergün geliştirmeye adamış bir birey olarak diyorumki; IFBB PRO – PROPTA onaylı GFHC ACADEMY, içeriği tartışılmayacak kadar bilimsel olan eşsiz eğitimleri ve bu eğitimlerin mimarı Sayın Volkan YİĞİT ile size ‘farkındalık’ kazandıracak büyük bir fırsattır.

Umarım değerlendirme şansını yakalarsınız. Bana bu şansı sunan IFBB PRO – PROPTA onaylı GFHC ACADEMY ve Sayın Volkan YİĞİT’e sonsuz saygı ve minnetlerimi sunuyorum.

Sevgi ve bilinçle kalın.


 

Antr.TÜRER BAYDAK
PERSONAL COACH & SUPPLEMENTIST

Sporla ilk tanışmam 2011 senesinde oldu. Zayıftım ve kilo almak istiyordum.Hemen bir spor salonuna yazildim ve kısa süre içerisinde vücüut geliştirme sporunda herkesin bir bildiği ve doğrusunun olduğu gördüm ve anladım.6-7 aylik süreden sonra Volkan yiğit ile tanıştım ve kendisine ait olan spor salonunda çalışmaya başladım.Kısa bir sürede üyelerin sorularını tam anlamıyla anlamadığımı ve yanıtlayamadığımı anladım ve GFHC ACADEMY eğitimlerine başladım.Volkan Yiğit ile hala çalışmaya devam ediyorum ve artık kendime güvenim yerinde.Çünkü spor salonunda eğitmenlik yapıyorum ve benden kendilerine yardımcı olmamı isteyen insanlara öğrendiğim doğru bilgiler doğrultusunda net ve tatmin edici cevaplar verebiliyorum.ve en önemlisi artık kendim için en önemlisi ne onu biliyorum.Bu sporu sevmemi sağlayan Volkan Yiğit hocama ve GFHC ACADEMY kuruma çok teşekkür ederim.Sizin sayenizde çok sevdiğim bir mesleğim var ve umarım uzun yıllar beraber çalışmaya devam edebiliyiriz.Teşekkürler.


 

ANTR.TURGAY KANAT
HEALTH CLUB MANAGER, PROF.ADVANCED PT & SUPPLEMENTIST

Egitimin online olmasi benim icin buyuk bir avantaj oldu zaman buldukca derslere katilabilmek ve kaldigin yerden devam etmek guzel bi uygula. Uzaktan egitim olmasi konu iceriginin genis olmasi ve egitimin dunya standartlarinda olmasi kesinlikle buyuk bir arti.


 

ANTR.DILEM GOZDE ERKAN
PROF.ADVANCED PT & SUPPLEMENTIST

Kendimi bildim bileli dans, müzik ve spor oldu en büyük tutkum. Hep ağır bastı sporcu kimliğim; binicilik, buz pateni yarışmaları, Latin dans gösterileri, kayak yarışmalarındaki altın madalyalar… Özellikle Survivor Büyük Macera’ya katılıp son haftaya kadar adada kaldıktan sonra, yurda döndüğümde yaşadığım metabolik sorunlar daha da kamçıladı bende zaten var olan derine öğrenme isteğimi. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, üzerine New York Film Academy’de yaptığım Oyunculuk ve Film mastırı, hatta mesleğim olan Genel Yayın Yönetmenliği bir yana, hep aklımda yer aldı spor, düzgün beslenme ve sağlıklı yaşam! İşte, tam burada hayatıma girdi GFHC. Volkan Bey’in sağlık ve spor konusundaki engin bilgileri, öğretme arzusu, sabrı ve motivasyonu sayesinde artık spor salonlarında “Personal Trainer” aramak yerine, kendi merkezimde “PAPT” olarak daha sağlıklı ve fit olmak isteyenlere yardımcı oluyorum. Güne güzel bir sabah jog’u ile başlıyor, zumba - Aerolatino ile iyice ısınıyoruz, tabii ki doğru ve bilinçli ağırlık antrenmanları ile kaslarımızı destekliyor, daha zinde ve daha enerjik olmanın keyfine varıyoruz. Ne demişler, “Bir insanı bir kez doyurmak istersen balık ver ona ama ona balık tutmayı öğret, hayat boyu doysun!” İşte ben, kendime Yaşam Koçu tutmak yerine, GFHC – Volkan Bey sayesinde kendimden Yaşam Koçu yarattım. Bilgilerime bilgi kattığı ve bana yeni ufuklar açtığı için GFHC ailesine ve özellikle Volkan Bey’e teşekkürler.


 

ANTR. TAHSIN POLAT
PERSONAL COACH

Merhaba yaklaşık 2 yıl önce Fitness mesleği ile ilgili ciddi bir eğitim arayışı içerisine girdim. İşi doğru bilen bir kişiden eğitim almak öğrenmek istedim sonra Volkan YİĞİT hocamızla tanıştım kendisinden eğitim almaya başladım okudum eğitim aldıkça hem kişisel gelişimimede katkı sağladı hemde kendi vücudumu tanımaya başladım artık kendi vücut yapıma göre antrenman programlarını yapmaya başladım ve şimdi VOLKAN YİĞİT GFHC ACADEMY' den aldığım eğitim  ve sertifika  çevreme ve kendime daha çok fayda sağladım. Üzerimde emeği geçen VOLKAN YİĞİT hocama & GFHC ACADEMY ‘e sonsuz teşekkürü borç sayarım.TEŞEKKÜRLER


 

DR.HASAN MERT
MASTER COACH & SUPPLEMENTIST
HEALTH CLUB MANAGER

GFHC Academy fitness sektöründe Türkiye'nin öncü eğitim kurumudur.Bu sektörde elit antrenör olmak isteyen herkesin bu sertifikalara sahip olması gerekir.IFBB-PROPTA ile olan anlaşma sayesinde dünya çapında tanınırlığı olan bu sertifikalar sadece birçok firmanın sunduğu basit bir kağıt parçası değildir.Vizyonu sayesinde GFHC academy firness sektöründe antrenörlere üst düzey eğitim veren ve farkındalık yaratan bir kurumdur.Antrenörlük mesleği için bir kriterdir.Volkan Yiğit hocamıza ülkemizde üst düzey antrenör sayısının artışına neden olduğu için çok teşekkür ediyorum ve daha binlerce kişinin bu eğitimlerle tanışmasını diliyorum.Unutmayın iyi antrenör kaliteli eğitimle yetişir ve Türkiye'de tek adres var : GFHC ACADEMY


ANTR.MERT BALKAR

PROF.ADVANCED PT & SUPPLEMENTIST

Değerli Hocam Volkan Yiğit ve GFHC Academy Ailesi, 2009 senesinde GFHC Academy bünyesi altında aldığım IFBB PROPTA eğitimleri ile şahsınız vesilesi ile tanıştım. Her geçen gün yeni trendlerin oluştuğu, tesisler,eğitmenler ve yönetici kadrolarının rekabetinin arttığı, kalitenin sürekliliği adına standartların belirlendiği fitness ve spor sektöründe gerek daha önceki sahip olduğum tecrübeler gerekse iş başvurularımda olsun diğer meslektaşlarımdan, aldığım eğitimler ve sertifikalar sayesinde hep bir adım önde oldum. Kurumsal şirketlerin tecrübe kadar eğitim düzeyi ve kişisel gelişimi önde tuttuğu bu zamanda size bana kattıklarınız için, kurucusu olduğunuz GFHC Academy Ailesinede dünya çapında tanınırlığı olan birçok kurumun çok önemli eğitimlerini bizlere ulaştırdığı için teşekkürü bir borç bilirim. Aldığım eğitimler sayesinde mesleğim ile alakalı sahip olduğum farkındalık, operasyon becerisi, antrenman bilgisi ve diğer pek çok faktör her zaman işimi kolaylaştırdı. Biz Fitness Eğitmenleri ve Fitness Gönüllülerine bitmek bilmeyen öğrenim yolunda siz GFHC Academy olarak bu sektöre daha pek çok şey katacağınıza inanıyorum. Unutulmamalıdırki başarıyı kazanca dönüştürmek ancak profesyonellerin işidir ve bu ancak profesyonellerle çalışmakla gerçekleşir. Spor sektörüne olan katkılarınız ve kişisel hedeflerimde bana referans olduğunuz için teşekkür ederim.

En derin saygı ve sevgilerim. Sinan Mert Balkar PAPT, PC


 

Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yorumunuzu ve fotoğrafınızı gönderin sizi de burada yayınlayalım...